Antijumping

19.02.2016 17:16
Tato lekce by měla Vašim jumperům dokázat, že svým "vítáním" kolemjdoucích ničeho nedosáhnou, tím méně pozornosti, pro kterou se toto chování převážně vyskytuje.


 Lekce bude přístupná i reaktivním psům, jejichž reaktivita spočívá nějakým způsobem v přehnané reakci na ostatní psy (strachova agrese či další problémové chování vůči psům nikoliv však lidem). Pro tohoto jedince zajistím, aby byl na place psem jediným.


Budeme se věnovat situacím, které potřebujete řešit (kdy Váš pes skáče).


Pro tuto lekci je důležité, aby Váš pes byl schopen vydržet i o samotě ve Vašem autě, neboť ze začátku bude každý pes chodit na plac samostatně a dle jeho schopností k němu budu zvát další psy.


Vemte si prosím oblečení, které Vám nebude líto ušpinit popřípadě poškodit (vím, že někteří jumpeři jsou totiž urputní).


Na začátek lekce přijďte prosím bez psů, určíme si pořadí, ve kterém budete privadet své psy a dle problémů jednotlivých psů si předem dohodneme plán, jak budeme u toho či onoho psa postupovat jako skupina a Vy jako psovod.


Termín: 19.2. od 18.00


Trvání lekce: 120 minut (dle počtu přihlášených se doba může zkrátit či prodloužit)


Max. počet týmů na lekci: 8


Cena lekce pro 1 tým = 1 pes a 1 clovek: 490,-


Pro závazné přihlášení prosím použijte e-mail info@canikenny.cz . Zrusite-li svou účast méně než 24 hodin před lekcí, bude požadována celá částka.


S sebou: obojek, vodítko, stopovacku, oblíbené pamlsky vysoké hodnoty, oblíbenou hračku, klikr, vhodné figuranty, ochotné spolupracovat ;)