Výcvikové soustředění s TTouch a pozitivním posilováním v Jizerkách

16.06.2016 16:00

Výcvikový tábor kombinace TTouch + Pozitivní posilování (práce s klikrem)


 Celý tábor bude rozdělen na 2 skupiny, které se budou u instruktorů střídat (TTouch - Marta Mannelová), Pozitivní posilování - práce s klikrem - Monika Baranová www.canikenny.cz)


 Program viz níže (samozřejmě se může dle zájmu účastníků na místě upravit).


Více o ttouch a Martě zde: https://ttouchcz.blogspot.cz/


Výcvik bude probíhat 2x denně.


Ubytování: Pension Na Perlíčku leží na okraji osady Paseky nad Jizerou. Díky své poloze na křižovatce turistických a cyklistických tras, je ideálním výchozím bodem pro všechny, kteří chtějí svůj pobyt trávit v krásném, klidném prostředí hor a to ať aktivně nebo jen odpočinkem. Pension nabízí ubytová...ní v pokojích + sociální zařízení. Pension je absolutně dog friendly.


Termín: 16. - 19.6.2016


  Cena: 1 cvičící osoba se psem / 4.499,- (cena zahrnuje výcvik a ubytování bez stravy). Doprovodná osoba bez psa 1.800,- Kč. Další cvičící pes cvičící osoby 1900,-, necvičící pes 500,-.


Pro přihlašování použijte prosím e-mail info@canikenny.cz . S Vaším přihlášením je splatná nevratná záloha 2.000,- Kč za každou osobu (i doprovodnou) jako rezervace Vašeho pobytu. V případě, že se nebudete moct zúčastnit a nenajdete si za sebe náhradníka, záloha propadne!


  Co s sebou?
• Očkovací průkaz • Nestahovací obojek (alespoň 2) • Vodítko (ne flexi) + stopovací vodítko • hladké (placate vodítko se dvěma karabinami-  tzv. přepínací), Náhubek pro toho, kdo jej potřebuje • Misky na potravu a vodu (hodit se bude i cestovní na vycházky) • Pelíšek (v případě, že je Váš pes zvyklý s Vámi sdílet jedno lože, přibalte si buď vlastní povlečení nebo spacák a vlastní prostěradlo) • Přenosná boudička (kennelka) by se Vám mohla také hodit • Potrava, pamlsky • Hračky • Pamlskovník • Klikr, Skládací židlička nebo něco na sezení, deku pro pejska na ležení venku i uvnitř (pokud nerad leží na zemi či trávě), misky na vodu a další nezbytné věci, které si berete, když někam jedete s pejskem :)


 1. den
Příjezd do 15.00 - ubytování. Program začíná odpoledne cca kolem 17.00.
1. skupina ODPOLEDNE  - teorický úvod do TTouch, 1 hodina
2. skupina ODPOLEDNE - teorie Pozitivního posilování - práce s klikrem + hry pro pochopení metodiky
1. skupina VEČER  - teorie Pozitivního posilování - práce s klikrem + hry pro pochopení metodiky
2. skupina VEČER - teorický úvod do TTouch, 1 hodina


 2. den
1. skupina DOPOLEDNE - TTouch praxe
2. skupina DOPOLEDNE - začátečníci (s klikrem nikdy nepracovali) - naklikání psa a jeho "rozpřemýšlení", pokročilí (s klikrem pracují) práce na rozpracovaných či nových cvicích - dle dohody.
1. skupina ODPOLEDNE - začátečníci (s klikrem nikdy nepracovali) - naklikání psa a jeho "rozpřemýšlení", pokročilí (s klikrem pracují) práce na rozpracovaných či nových cvicích - dle dohody.
2. skupina ODPOLEDNE - Ttouch praxe


 3. den
1. skupina DOPOLEDNE - TTouch praxe
2. skupina DOPOLEDNE - začátečníci - přivolávačské hry, pokročilí - přivolávačské hry a seznámení s různými targety + práce s nimi nebo pokračování na rozpracovaném.
1. skupina ODPOLEDNE - začátečníci - přivolávačské hry, pokročilí - přivolávačské hry a seznámení s různými targety + práce s nimi nebo pokračování na rozpracovaném.
2. skupina ODPOLEDNE - TTouch praxe


 4. den
1. skupina DOPOLEDNE - TTouch praxe - shrnutí + diskuze
2. skupina DOPOLEDNE - dotazy a diskuze ohledně pozitivního posilování (shrnutí)
1. skupina i 2. Skupina ODPOLEDNE - závěrečná společná procházka nebo odjezd (dle možností a volby každého účastníka)