Vítáme Vás na webu naší psí školy CANIKENNY

Rozhodla jsem se otevřít na území ČR, tak trochu jinou psí školu, než na kterou jste byli doposud zvyklí. Setkáte se u nás s vlídným přístupem trenérů a individuálním přístupem k Vám a Vašemu čtyřnohému kamarádovi. U nás se Vám nestane, že Vašeho pejska odmítneme z jakéhokoliv důvodu, neboť naše psí škola je otevřená všem pejskům a jejich dospělým i dětským páníčkům. Nemusíte se bát k nám přijít i jako úplný začátečník, neboť každý "musí" s pejskařením jednou začít :). Vše Vám důkladně vysvětlíme a budeme se snažit zodpovědět všechny Vaše dotazy a společně zjistíme "JAK NA TO". Naší ústřední myšlenkou je učení Vás a Vašeho pejska srozumitelnou a zábavnou formou a výcvikové lekce by pro Vás měly být pohodové a příjemně strávené chvilky s Vaším chlupáčem.

 

Nabízíme Vám různé aktivity od základního (společenského) výcviku až po přípravu na zkoušky poslušnosti, canisterapii, obedience, psí triky a další (více v sekci "Co nabízíme"). V případě, že máte se svým pejskem nějaké nevyjasněné otázky či pravidla, které Váš čtyřnohý přítel odmítá z různých důvodů přijmout a pochopit nebo zlozvyky, kterých se ne a ne zbavit, přijďte s námi problém konzultovat a najít správnou cestu.

 

Lekce probíhají po celé Praze a na oploceném pozemku v Praze 9 - Vinoř (viz sekce "Kde cvičíme").

 

Další nespornou výhodou naší psí školy je, že veškeré termíny lekcí si určujete Vy sami dle Vašeho kalendáře u příslušného trenéra (viz sekce "Kontakt" - v pravém horním rohu). Vyjdeme Vám maximálně vstříc. Před kontaktováním příslušného trenéra se zastavte v sekci "Volné termíny výcviku", kde zjistíte, kdy je cvičící prostor k dispozici právě pro Vás - nezapomeňte si v této sekci také přečíst pravidla přihlašování. Ideální rezervace lekcí by měla probíhat v druhé polovině měsíce na měsíc následující, abyste měli co možná největší výběr volných termínů. Samozřejmě chápeme, že se může stát nepředvídatelná okolnost a na výcvik se nebudete schopni dostavit, odhlašte se tedy u svého trenéra prosím včas (více v sekci "Za kolik" na konci).

 

Vaše první návštěva proběhne formou individuální teoretické lekce, kdy budete mít cvičící prostor sami pro sebe, abychom se s Vámi oběma nejprve seznámili. Další lekce budou probíhat dle dohody s trenérem.

 

Ceny jednotlivých lekcí naší psí školy Canikenny, naleznete zde. Nepožadujeme žádné peníze předem, nýbrž úhradu po každé Vámi navštívené lekci. U jednotlivých trenérů je možné také zakoupit permanentky za zvýhodněné ceny (viz sekce "Za kolik"). Pro majitele více pejsků nabízíme přátelské slevy. Pro druhého pejska slevu na veškeré lekce ve výši 10% a pro třetího a dalšího pejska 15 % (pejskové musí být prokazatelně ve vlastnictví jednoho majitele!).

 

Máte-li jakýkoliv dotaz ohledně naší psí školy, neváhejte nás kontaktovat na našem hlavním e-mailu: info@canikenny.cz. Odpovíme Vám v době co možná nejkratší.

 

Těšíme se na Vás a doufáme, že se k nám budete se svými čtyřnohými přáteli rádi vracet.

 

Tým psí školy Canikenny.