Domeček, boudička, klec aneb umění odpočinku - v krytém

12.03.2016 16:00

K čemu slouží pobyt v "domečku", proč jej učit a v čem tkví výhody "domečku" oproti klasickým pelíškům, jak tuto dovednost naučit a jak "domeček" zapojit do hry a mnoho dalšího se dozvíte na této lekci.
Nebudeme se věnovat jen teorii ale také praxi, kde si budete vše se svými pejsky zkoušet.


Termín: 12.3. od 16.00


 Trvání lekce: cca 90 minut


 Kapacita lekce: 5 týmů (1 tým = 1 pes a jeho člověk)


 Cena lekce pro 1 tým: 590,- ¨


S sebou: vlastní látkový domeček či přepravku či klec (mám k dispozici 2 klece a 2 látkové domečky k zapůjčení - v případě zájmu o půjčení, pište do komentáře), zajímavé odměny v dostatečném množství, oblíbenou hračku, klikr, vodítko, obojek nebo postroj, ručník pro pejska v případě neprizne počasí na otevření t...lapek, prezuvky pro sebe, odpocinuteho pejska a dobrou náladu.


 Pro závazné přihlášení použijte prosím e-mail info@canikenny.cz. Pokud svou účast zrušíte méně než 24 hodin předem, bude požadována úhrada lekce v plné výši.


  Kde: krytý vytápěný výcvikový prostor Kandertova 11, Praha
                   mapa zde: https://www.mapy.cz/s/90mb


  Bezplatné parkování přímo před výcvikovým prostorem.
  Výborná dostupnost MHD - tramvaje č. 3 a 10 (zastávka U Kříže). Prostor je vytápěn, plně osvětlen a je zde kompletní sociální zařízení.


  Informace a upozornění pro výcvik v krytém výcvikovém prostoru
- cvičí se na koberci, tudíž je vhodné chodit na lekce s čistým a řádně vyvenčeným psem
- v případě deště či sněhu noste prosím svému psovi ručník na otření tlapek (voda je k dispozici ve výcvikovém prostoru)
- do výcvikového prostoru se budeme přezouvat, tudíž si sebou noste prosím přezůvky
- na lekci choďte prosím včas, aby na Vás ostatní nemuseli čekat
- před začátkem lekce Vás hromadně vyzvednu, čekejte prosím na travnatém plácku naproti vchodu a ne přímo před vchodem do domu, aby obyvatelé mohli volně procházet
- k výcvikovému prostoru půjdeme společně domovní chodbou přes dvorek vždy se psy na vodítku a budeme dbát na to, aby neštěkali a neznečišťovali majetek domu (na dvorku ve vnitrobloku není dovoleno venčení a taktéž ve výcvikovém prostoru samotném)
- ve výcvikovém prostoru je k dispozici malá šatna, WC a umyvadlo
- v případě, že dojde k poškození majetku domu nebo výcvikového prostoru nebo jeho vybavení Vám bude ihned vyúčtována odpovídající finanční náhrada