Workshop HLAVOLAMY PRO PSY s Helčou

31.01.2015 10:00
Dovoluji si Vás pozvat na workshop hlavolamů s certifikovanou instruktorkou pro hlavolamy Helčou Hejzlarovou pořádaný psí školou Canikenny - @[NjQyMTgzOTU5MjA4MTA3Omh0dHBcYS8vd3d3LmNhbmlrZW5ueS5jei86Og==:www.canikenny.cz] .

Kdy: v sobotu 31.1. od 10.00 a od 13.00

Kde: krytý vytápěný prostor - Kandertova, Praha
PODMÍNKYpro cvičící v krytém výcvikovém prostoru jsou uvedeny na konci popisu této události - prosím PŘEČTĚTE SI JE!
mapa zde: @[NjQyMTgzOTU5MjA4MTA3Omh0dHBcYS8vd3d3Lm1hcHkuY3ovcy85MG1iOjo=:https://www.mapy.cz/s/90mb]
Bezplatné parkování přímo před výcvikovým prostorem.
Výborná dostupnost MHD - tramvaje č. 3 a 10 (zastávka U Kříže). Prostor je vytápěn, plně osvětlen a je zde kompletní sociální zařízení.

Maximál...ní kapacita: 5 - 6 týmů (tým = jeden psovod a jeden pes - pokud se chcete účastnit s více psy, musíte se přihlásit na další workshop a nebo zajistit psovoda pro každého psa)

Doba trvání: 2,5 hodiny

Cena: 780,- / tým

Přihlašujte se prosím buď tady v události prostřednictvím možnosti "zúčastním se" nebo přes e-mail info@canikenny.cz . S Vaším přihlášením je splatná rezervace semináře ve výši 500,- Kč buď v hotovosti nebo na číslo účtu 670100-2201473401/6210, která je nevratná.

S sebou: nedrobivé pamlsky, postroj nebo nestahovací obojek, vodítko (ne flexi), přezůvky, v případě nepřízně počasí ručník pro pejska na utření tlapek.

Propozice:

Workshop je zaměřený na to, aby se jak psi tak jejich majitelé naučili, jak společně řešit psí hlavolamy. Uvidíte, jaký hlavolam je vhodný právě pro vašeho psa a jaký mu naopak nevyhovuje. Dozvíte se, jak sestavit „návod“ vašemu psovi a jaké existují signály únavy, frustrace či iritace. Naučíte se na svého psa dívat jinýma očima než doposud.

V poslední části workshopu se zapotí i samotní majitelé až budou sami vytvářet hlavolamy/puzzle pro své psy z materiálů, které má doma každý a které běžně vyhazujeme, či kde by nás ani nenapadlo, jaké jiné možnosti skrývají.

Workshop je vhodný pro štěňata, mladé, dospělé i staré psy, pro psy i pány s fyzickým postižením, zkrátka opravdu pro každého.

Pes je během celého workshopu na vodítku a na buď obyčejném nestahovacím obojku či na postroji – důvody vysvětlíme během workshopu.

Každý pán i pes pracují v bezpečné vzdálenosti od ostatních, blízký kontakt nedovolujeme z toho důvodu, že ne každý pes se cítí bezpečně a uvolněně v přítomnosti jiného psa, či cizího člověka.

Workshop vede certifikovaná instruktorka z Prahy Helena Hejzlarová.

Informace a upozornění pro výcvik v krytém výcvikovém prostoru
- cvičí se na koberci, tudíž je vhodné chodit na lekce s čistým a řádně vyvenčeným psem
- v případě deště či sněhu noste prosím svému psovi ručník na otření tlapek (voda je k dispozici ve výcvikovém prostoru)
- do výcvikového prostoru se budeme přezouvat, tudíž si sebou noste prosím přezůvky
- na lekci choďte prosím včas, aby na Vás ostatní nemuseli čekat
- před začátkem lekce Vás hromadně vyzvednu, čekejte prosím na travnatém plácku naproti vchodu a ne přímo před vchodem do domu, aby obyvatelé mohli volně procházet
- k výcvikovému prostoru půjdeme společně domovní chodbou přes dvorek vždy se psy na vodítku a budeme dbát na to, aby neštěkali a neznečišťovali majetek domu (na dvorku ve vnitrobloku není dovoleno venčení a taktéž ve výcvikovém prostoru samotném)
- ve výcvikovém prostoru je k dispozici malá šatna, WC a umyvadlo
- v případě, že dojde k poškození majetku domu nebo výcvikového prostoru nebo jeho vybavení Vám bude ihned vyúčtována odpovídající finanční náhrada