Hlídání

 

pan Ripley (Krátkosrstá kolie)

majitel Robert

hlídání

Po odjezdu přítelkyně na Slovensko jsem potřeboval pohlídat  na 3 dny pana Ripleyho, 11 týdenního pejska kraťandy. Poprosil jsem o pomoc Moniku s kterou se známe s úvodní lekce. Monika souhlasila a musím říct, že Ripleymu se u Moniky líbilo víc než u nás-). Měl tam dvě kamarádky, s kterými se vyblbnul a doma pak spal jak zabitý-). Navíc ho Monika naučila pár trikům, které se nám budou moc hodit.
Monika každý den posílala SMS o tom jak se Ripleymu vede a co dělají, co je úplně supr.
Takže když budu příště potřebovat hlídání tak Monika a Canikenny je jedinou volbou :-).

 

Popleta (Švýcarský bílý ovčák)

majitelka Anička

hlídání

Monika z Canikenny mi hlídala pejska Popletu po dobu 3 týdenní dovolené. Kromě hlídání jsem u Moniky objednala i několik lekcí výcviku, aby Popleta během mé nepřítomnosti nezapomněl poslouchat.

Jsem moc ráda, že jsem měla možnost svěřit pejska právě jí. Monika je člověk velmi spolehlivý, s pejsky to umí, má ideální zázemí pro jejich hlídání a k tomu ještě dvě úžasné fenky, které dělali Popletovi po celou dobu pobytu milou společnost.

Na dovolenou jsem odjížděla s vědomím, že ač opouštím svého milovaného čtyřnohého parťáka na tak dlouhou dobu, nemusím mít žádné obavy, ani výčitky: Ve Vinoři o něj bude maximálně dobře postaráno a díky porci zábavy, kterou mu Monča s rodinou a smečkou zajistí, nebude mít ani čas na nějaké stesky po paničce.

Zkrátka a dobře: podle všeho si Popleta tuhle dovolenou u Moniky v Canikenny užil minimálně stejně dobře jako já tu svou. :D

 

Maggie (Border Kolie)

majitelka Lucie

hlídání

"Využila jsem Moničiny nabídky na pohlídání feny během víkendu.  K Monice chodím se svojí 15 měsíční fenou border kolie Maggie na výcvik poslušnosti a klikrtrénink. S výcvikem a Moničiným přístupem jsem naprosto spokojená, takže jsem se neobávala Maggie na víkend svěřit právě jí. Monika současně hlídala ještě fenu hovawarta. Holky nejprve seznámila pod naším dohledem a když to vypadalo, že si padly do oka, odjeli jsme. Během víkendu Monika posílala zprávy a fotky o tom jak se Magg daří, což velice oceňuji. Z víkendu u Moniky se nám vrátila spokojená a vylítaná feňule. Všem vřele doporučuji."